2016 - ohlédnutí za rokem 2015

Splnění snu a překročení stínu. 

Na jaře roku 2015 jsem vystoupila se dvěma projekty, Měsíční spirála a Muž a Žena, v divadle Ponec a to hned 3x. Děkuji tanečnímu divadlu Bílá Velryba a úžasné choreografce Zuzaně Láskové a všem ženám v týmu. Téma: Přijetí síly, být viděna.

Ukončení dlouholetého nefunkčního vztahu s mužem.

Děkuji sama sobě. Téma: Láska k sobě, uvědomění si své hodnoty.

Nakládání s časem tak, jak to cítím.

Poprvé jsme strávila vánoce sama se sebou. Děkuji sobě a rodičům. Téma: Vědomí sebe sama, vyjasnění vztahů v rodině.

Uvolnění velkého strachu o fyzické tělo.

V létě na ostrově Hvar jsem prošla 7 denním detoxikačním půstem. Děkuji Sofii Kalyani Sarras a všem bytostem ve skupině i mimo ni :) za vedení a podporu. Téma: Uvolnění strachu ze smrti, vědomí, že nejsem jen fyzické tělo, spojení se s jemnohmotnými částmi, elementy a bytostmi. Nekonečná podpora Univerza a nekonečná Láska.

Úspěšný prodej bytů a koupě nového bytu zcela dle mých představ. 

Uvolnila jsem pouta minulosti a v přítomném okamžiku tvořím vše, kde se cítím naplněně a šťastně. Děkuji realitní kanceláři Makléři na Doporučení. Téma: Sebe hodnota, zlepšení vztahu v rodině.

Samostatná on-line akce 10 denní detox. 

První vlaštovka k Zářivému zdraví a akce na Smoothie baru, projektu v rozjezdu :) Děkuji sobě a všem, co se do výzvy zapojili. Téma: Radost, proudění, živost.

Těším se na nadcházející rok 2016, na bytí a spolutvoření. Děkuji sobě, rodičům, přátelům i nepřátelům, učitelům a mistrům.